prof. MUDr Jiří Vítovec, CSc., FESC

Spolek Markéta z.s. předal prof. MUDr. Jiřímu Vítovcovi, CSc., FESC ocenění Zlaté srdce I. stupně

article preview

V pondělí 27. 2. 2023  předali členové Spolku Markéta z.s. ocenění Zlaté srdce I. stupně a dárkový koš panu prof. MUDr. Jiřímu Vítovcovi, CSc., FESC k jeho životnímu jubileu. Hodinové setkání s ním bylo pro všechny přítomné velkým zážitkem. Jeho milý a vlídný přístup ke všem nám byl nad naše očekávání. Konstatovali jsme, že čím je člověk větším odborníkem, tím je skromnější a empatičtější. Cítí se stále zdráv a platným odborníkem na klinice. Prof. Krejčí je velmi rád, že na klinice stále působí.

Ing. František Kmínek

prof. Jiří Vítovec jubileum.pdf

Na snímku ze setkání jsou zleva : Ing. František Kmínek, Petr Hrouzek (13.5.oslaví 30 let s darovaným srdcem),  prof. Jan Krejčí, Bc. Jana Hajnovičová, prof. Vítovec, Michal Hnát a Ing. Jaromír Hašl.

spolek-marketa--z.-s.---zlate-srdce-i.-stupne-predane-prof.-mudr.-jirimu-vitovcovi.jpg

x.-setkani---prof.-mudr.-jiri-vitovec---zlate-srdce-i.-stupne.jpg